Myiyo İle Para Kazanın!

0
609 views
myiyo para kazan
Önerilen SistemMiksone Banner

                                             TIKLA KAYIT OL!

Myiyo, 2006 yılından bu yana kesintisiz olarak hizmet veren anket siteleri arasında yer almaktadır. ESOMAR üyesi olarak araştırmalarda yer alan Myiyo, sadece Türkiye’de değil farklı ülkeler üzerinde de hizmet vermektedir. Myiyo nedir sorularına net yanıt olarak para kazanma sitesi olduğu söylenebilmektedir. Sadece anketleri ile değil, farklı işlemleri ile de yatırım yapmadan para kazanmanızı sağlar.

Myiyo Anket

Pek çok ülkede özellikle öğrenciler ve ek iş yapmak isteyenler tarafından sık tercih edilen anket siteleri, genellikle kullanıcılarına az anket göndermektedir. Bundan dolayı pek çok kişi anket doldurarak para kazanma işleminin pek faydalı olmadığını düşünür. Aslına bakıldığında 10 farklı siteye kayıt olsanız ve gelen anketleri düzenli olarak dolduruyor olsanız da yüksek tutarlar elde edemezsiniz. Fakat Myiyo anket sitesinde, sadece anketlerde değil referans sistemiyle de kazanç elde edilebiliyor.

Genel olarak benzer siteler gibi az sayıda anket gönderen Myiyo, sunduğu referans sistemi sayesinde kullanıcılara kazanç elde etme fırsatı sağlıyor.

Myiyo Referans Sistemi Nedir?

Siteye yapılan üyelik işlemi sonrasında, profilinizde bulunan referans linkinizle (Myiyo URL) farklı kullanıcıları sisteme davet edebilirsiniz. Bu davet sonucunda linkiniz ile kayıt olan ve ilk anketi tamamlayan her kullanıcıdan 500 puan elde edersiniz. Kazanmış olduğunuz puanlar 20,000’e ulaştığında ise kayıtlı banka hesabınıza çekim yapabiliyorsunuz. 20,000 Puan yaklaşık olarak 80 TL civarına denk geliyor. Myiyo anket sitesinden yaptığınız çekim işlemi, yaklaşık 1 ay içerisinde hesabınıza yansıtılır.

TIKLA KAYIT OL!

Değerlendirme
 • 60%
  Kazanç Oranı - 60%
 • 80%
  Memnuniyet - 80%
 • 80%
  Kullanım Kolaylığı - 80%
 • 90%
  Güvenilirlik - 90%
77.5%

Özet

Ek iş yaparak para kazanabileceğiniz birçok yöntemleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. İster internetten para kazan istersen fiziksel işler ile para kazan. Sitemiz birçok ek iş fikri sizlere sunmak için hedeflenmiştir. Konuya yorum atarak sesinizi duyurabilir, iş modeline puan verebilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Önerilen Sistemler Miksone Banner

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Giriniz