Altınbull Yatırım Sitesi İle Para Kazan

1
1.007 views
Altınbull Giriş Kayıt
Önerilen SistemMiksone Banner

Altınbull yatırım sitesi Ekim 2017’de faaliyetlerine başlayan ve internetten para kazandıran yatırım sitelerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Alpha Lüx Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi adına ticari kaydı doğrulanan şirketin ufak yatırımlar ile güzel kazançlar sağlaması dikkat çekiyor. Altınbull giriş adresi üzerinden siteye erişim sağlayarak hemen bir kayıt oluşturabilirsiniz.

Altınbull Nedir? Nasıl Yatırım Yapılır?

Altınbull sizlere ufak yatırımlar ile güzel kazançlar elde etmenize olanak tanıyan bir yatırım sitesidir. Gayrimenkul hizmetleri veren Alpha Lüx Limited Şirketinin bir ürünü olan site minimum 150 TL yatırım yapmanıza olanak tanıyor. Sizlere sunulan altın paketlerinden satın alarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Günümzüde 150 tl büyük bir para değil. Peki 150 TL yatırdığınız zaman ne kadar kazanmanız mümkün? ilk 200 gün boyunca günlük %0,5 katı yani 75 kuruş hesabınıza yansır. 201 günden sonra ise 360 gün sonuna kadar size günlük 1.5 tl yansır. Yani 360 günde 390 TL olarak geri alırsınız. Ayrıca sisteme dahil ettiğiniz her üyenin yapmış olduğu yatırımdan da %5 komisyon kazanırsınız. Sisteme birkaç yatırımcı kazandırırsanız bu da size çok güzel kazançlar ile geri döner.

Altınbull Referans Sistemi

Esas güzel gelirleri buradan kazanabilirsiniz. Aşağıda görmüş olduğunuz gibi toplamda 300 tl bir yatırım yaptık ve sistemi kullandık. 150 TL olan paketten 2 tane satın aldık. Kasım itibariyle kullandığımız sistemden 300 lira yatırım ile tam 754.5 TL para çektik. Alt üyelerimizin yaptığı yatırımların 14 gün boyunca cayma süresi vardır. Bu provizyon süreci dolduğunda hesabımıza 845 TL daha yansıyacaktır. Yapmış olduğumuz yatırımın 5 katı kadar şimdiden kazandık.

Altınbull Yatırım Sitesi

Altınbull Güvenilir mi?

Şuan sektörde yerini alan en kaliteli sitelerden birisidir. Altınbull güvenilir mi sorusuna verilebilecek en net cevap kazancımızdır. Sitenin güven konusunda bir sorunu olmadığını ve her şeyi ticari sıfat ile verdiğini unutmayın. Doğrulabilir ticari kayıtları mevcut. Ayrıca Tayland, Rusya gibi ülkelerde de şirketin varlığı doğrulanabilmektedir. Altınbull şikayet konularında da yer almayacak kadar kaliteli, vizyon sahibi bir yol izlemektedir. Hepinize bol kazançlar diliyoruz.

Değerlendirme
 • 95%
  Güven Kriterleri - 95%
 • 95%
  Kazanç Oranı - 95%
 • 95%
  Memnuniyet - 95%
 • 100%
  İş Modeli - 100%
 • 95%
  Güvenlik - 95%
 • 100%
  İletişim - 100%
97%

Özet

Ek iş yaparak para kazanabileceğiniz birçok yöntemleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. İster internetten para kazan istersen fiziksel işler ile para kazan. Sitemiz birçok ek iş fikri sizlere sunmak için hedeflenmiştir. Konuya yorum atarak sesinizi duyurabilir, iş modeline puan verebilirsiniz.

Önerilen Sistemler Miksone Banner

1 YORUM

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Giriniz