SanDisk SDSDXS-016G-X46 16GB

0
238 views
sandisk micro sd
Önerilen SistemMiksone Banner

Muhteşem özellikleri ile üretilmiş olan Sandisk SDSXS serisi farklı boyutları ile kullanıcılara farklı deneyimler yaşatmayı başarıyor. Oldukça başarılı şekilde üretilen Sandisk ile, ölümsüz anılar profesyonel olarak kayıt ediliyor. SD kart fiyatları arasında oldukça uygun görülen bu tasarım kullanıcıların memnuniyetini kazanıyor. 80 MB/sn. hızına sahip olan 16 GB Micro SD kart, SDVH ve SDXC desteği olan cihazlar ile uyum sağlar. Çektiğiniz video ve resimleri bilgisayarınıza hızlı bir şekilde aktarabilir ve izlenebilir. SD kart nedir diye soranlara eşsiz özellikleri ile cevap verebilen bu tasarım, üstün çözünürlük özelliği ile 4K UHD videolar çekilmesine yardımcı olur. SD kartın geliştiren özellikleri, kayıt altına alınan tüm resim ve videoların daha verimli olmasını sağlar.

Yüksek Hız Performansı

80MB/sn.ye varan hızı sayesinde tüm pozları hızlı bir şekilde yakalamak mümkün. Sandisk Extreme kartlar, görüntülerin 80 MB/sn. hızla çekilmesini sağlayarak her anı yakalar. Bu özelliği sayesinde seri mod kullanılarak çekim yapabilir ve profesyonel sonuçlar elde edilir. Seri mod seçeneği özellikle iyi çekimler yapmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Yüksek okuma hızı olan bu hafıza kartı sayesinde, görüntüler hızlı bir şekilde aktarılır ve uzun zaman beklemeye gerek kalmadan depolanır. İçeriğin boyutlarına göre değişen hız seçenekleri zaman kaybı yaşanmasına engel olur. Üstelik bu SD kart cihazlara olan uyumu sayesinde kolaylıkla takıp çıkarma işlemi yapabilmesine de olanak sağlıyor. Video hızı sınıfı 30 ve UHS 3 olarak üretilen disk, videoları yüksek çözünürlüğe ulaştırıyor. Sandisk Extreme hafıza kartı oluşabilecek farklı koşullar düşünülerek tasarlanmıştır.

Darbeye, sıcağa, suya, soğuğa ve ışınlara karşı dayanıklı üretilen bu karta sahip olan kişiler uzun süre kullanma imkanına sahiptir. Hafıza kartının başına bir şey geleceğinden endişelenmeden, doğa koşullarında yapılan maceralara devam edilebilir.

Çok Yönlü Kullanım, Ekstra Performans

Kart ile birlikte sunulan en önemli özellik verilerin kurtarılması ve korunması ile alakalı olanıdır. RescuePRO Deluxe yazılımı sayesinde, farkında olmadan veya yanlışlıkla silinen dosyalar kurtarabilir ve geri getirilebilir.

sandix

Hafıza kartına uygun olarak kullanılabilen Sandisk hafıza kartı bağdaştırıcı sayesinde, kart yuvasına sahip olan tüm cihazlardan veri alabilir ve veri aktarabilir. 16GB SD kart bilgisayar, tablet, kamera ve telefonlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. İstenilen cihazdan fotoğraf ve videolar alınabildiği gibi, çekilmiş olan kayıtları da rahatlıkla ve hızlı bir şekilde aktarımı yapılabilir. 16GB SanDisk Extreme kartlarında bulunan yüksek performans sayesinde veri güvenliği korunur ve dosyaların hatalı kayıt edilmesine engel olunur.

Yüksek Depolama Seçeneği

Her kişinin ihtiyacına özel olarak üretilen depolama seçenekleri sayesinde, sahip olunan dosyaların boyutlarına göre ve ihtiyaca yönelik göre farklı seçimler yapılabilir. Sandisk 16 GB, birçok fotoğraf ve videonun sığacağı şekilde üretilmiştir. Sandisk SDSDXS-016G-X46 16GB  sayesinde hiçbir video ve resmin silinmesine gerek kalmaz.

Sandisk 16 GB seçeneği ile fotoğrafçılığı hobi haline getirenlere ihtiyaç duyabilecekleri kapasiteyi sunar. Oldukça geniş bir yere sahip olduğundan hiçbir veriyi silmeden yeni kayıtlar yapılabilir. Kayıt edilen tüm verileri korumak için özel bir tasarıma sahip olan bu kart sayesinde, hiçbir veri kaybolmaz ve silinmez.

Fotoğraf çekmeyi seven kişiler her zaman kapalı alanlarda çekim yapmazlar. Bu sebeple kullanılan kartların dayanıklı ve performans sahibi olması beklenir. Tüm bu özellikleri barındıran Sandisk Extreme fiyat politikasıyla da beğeni toplamayı başarıyor. Dağ, bayır, kar, yağmur demeden türlü mekanlarda çekim yapılmasına ve eşsiz anlar biriktirilmesine yardımcı olur.

Önerilen Sistemler Miksone Banner

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Giriniz