Octopath Traveler Oyun İncelemesi

0
312 views
octopath
Önerilen SistemMiksone Banner

Octopath Oyunu

JRPG türünde bir oyun olarak karşımıza çıkan Octopath Traveler oyunu Nintendo Switch’e özel olarak piyasaya sürülmüştür. Octopath Traveler oyunu sekiz karakterin macerasını anlatan bir oyundur. Oyundaki başlangıç noktasının ve hikayesinin seçilen karaktere göre değişkenlik göstermesi de ayrı bir heyecan sunuyor. Hangi karakteri seçerseniz fark etmeksizin diğer karakterlerin de hikayelerini ve görevlerini oyun sırasında görebilme imkanınız da oluyor.

Octopath Detayları

Bireysel görevlerde tüm ekibinizle birlikte ortak hareket ederek her oyuncudan faydalanabiliyoruz. Octopath Traveler oyununda 4 farklı eylem sunulurken her eylem, iki farklı karakterde de yer alıyor. Karşılaştığınız her düşmanda bir veya birkaç noksanlık dikkat çekerken silaha, elemente veya büyüye yönelik olarak değişen şartlardan kaynaklanıyor. Oyunu kazanabilmek için ise bu faktörleri takip etmeniz gerekiyor. Octopath Traveler, üç boyutlu bir dünya içinde hareket eden karakterleri ile vıntage ve retro bir hava sunarken bazı sahnelerde yüksek çözünürlüklü efektleri ile de dikkat çekiyor.

Eğlenceli Bir Deneyim!

Çölde uçuşan kum tanecikleri, yağmurda yansıyan güneş ışınları gibi güçlü efektler ile görsel bir şölen sunuyor. Karakter çizimleri ve oyun müziklerinin yanı sıra ses efektlerinin hepsi estetik kalitesi ile takdir topluyor. Nintendo Switch için tasarlanan oyunun JRPG türünü seven oyunculara farklı görevleriyle birlikte en az 50 saat sürecek bir macera sunması da oldukça keyifli bir halde karşımıza çıkıyor.

Masalsı hikayesine rağmen sürükleyici ve heyecan verici bu oyunu Nintendo Switch konsolunda oynamak isteyen Octopath Traveler oyuncuları 60 dolara bu heyecanı yaşayabilirler.

Değerlendirme
 • 90%
  Genel Dizayn - 90%
 • 90%
  Görsellik - 90%
 • 90%
  Eğlence - 90%
 • 90%
  Strateji - 90%
90%
Sending
User Review
0 (0 votes)
Önerilen Sistemler Miksone Banner

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Giriniz