Myiyo İle Para Kazanın!

0
870 views
myiyo giris
Önerilen SistemMiksone Banner

Myiyo Nedir?

Myiyo, in your opinion kısaltması olarak uzun yıllardır farklı ülkelerde hizmet vermektedir. Genel olarak anket sitesi olarak tanımlayabileceğimiz Myiyo, kullanıcılarına farklı yöntemlerle de kazanç elde etme imkanı sağlamaktadır. Myiyo üye ol işlemi sonrasında dolduracağınız bilgiler ile, para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Myiyo Anket Sistemi

Myiyo sitesini tercih eden kullanıcıların en sık yaşadığı sorunlardan birisi, anket gelmiyor veya az geliyor olmasıdır. Daha önceki yıllar anketle para kazanmak çok revaçta olmadığından kişi başına düşen anket sayısı bir hayli fazla idi. Fakat bu kazanç yönteminin keşfedilmesi ve çok kişi tarafından tercih edilmesi ile Myiyo anket gelmiyor sıkıntıları da baş göstermeye başladı. Haftada birkaç defa anket gönderimi yapan şirkette daha fazla anket almak ise sizin elinizde. Myiyo üye ol işlemi sonrasında dolduracağınız tanıtıcı anketler, size daha fazla anket gelmesine yardımcı olacaktır. Kendinizi tanıtırken dürüst olmalı ve yanıltıcı bilgiler vermemelisiniz. Yanıltıcı bilgiler anket esnasında fark edildiğinden dolayı, anketi tamamlayamaz ve puan kazanamazsınız.

Myiyo Referans Sistemi

Myiyo sitesinin en sık tercih edilme nedenlerinden birisi, şüphesiz referans sistemi barındırıyor olmasıdır. Myiyo yorum yapan kullanıcılarında en fazla bu nedenden dolayı tercihleri olduğunu görebiliyorsunuz. Profilinizde bulunan bağlantı ile kayıt olan ve ilk kayıt anketini dolduran kullanıcılardan 500’er puan kazanabilirsiniz. Bu sistem size anketten daha fazla kazanç sağlayacaktır.

Myiyo Şikayet

Sistemde en fazla şikayet alan konunun anket gelmiyor olmasından bahsetmiştik. Size daha fazla anket gelmesi için, bilgilerinizin eksiksiz olması oldukça önemli. Myiyo şikayet konularında yer alan anket sorununu çözmek ise oldukça basit. Bunun yanı sıra, yine yukarıda bahsettiğimiz referans sistemini tercih edebilirsiniz. Web siteniz varsa sitenizde, yoksa sosyal medya üzerinde paylaşım yapabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Myiyo Ödeme

Sistem üzerinde biriken puanlarınız 20.000 olduğunda ödeme için talep oluşturabilirsiniz. Türkiye’de Paypal kullanılamadığından dolayı, ödemeler banka hesabınıza yapılıyor. Yurtdışından gelen bir tutar olduğundan dolayı, yaklaşık 1 ay içerisinde hesabınıza kazancınız gönderiliyor. Anket sitelerinin neredeyse hiç ödeme yapmadığını düşündüğümüzde 1 ay beklemek pekte sorun olmuyor.

Myiyo Ödeme Kanıtı

Sisteme uzun zamandır üye olduğumuzu ve ödemeleri sorunsuz olarak aldığımızı belirtmek isteriz. Daha önce alınan ödemelerin dekontları :

myiyo ödeme kanıtı

myiyo ödeme

Değerlendirme
 • 90%
  Genel Dizayn - 90%
 • 90%
  Memnuniyet - 90%
 • 90%
  Kazanç Oranı - 90%
 • 90%
  Güvenilirlik - 90%
90%
Sending
User Review
5 (1 vote)
Önerilen Sistemler Miksone Banner

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Giriniz