Muhteşem Sultan Paye Kullanımı

0
1.146 views
game of sultan
Önerilen SistemMiksone Banner

Muhteşem Sultan, son zamanların en fazla indirilen ve tercih edilen mobil oyunlar arasında yer alıyor. Gerçek ismi Game Of Sultans olan oyun, kendinize bir padişah olarak hissederek rol yapmanızı sağlıyor. Game Of Sultans indir işleminizi, İOS ve Android cihazlarınızdan rahatlıkla yapabilirsiniz. Son zamanların en moda oyunu olan Muhteşem Sultan, bazı soruları da beraberinde getiriyor.

Game Of Sultans Paye Nasıl Bulunur?

Game Of Sultans oyununda bulunan en önemli eşyalardan birisi payelerdir. Paye, oyunda bulunan vezirlerinizin gücünü ve devlet gücünüzü arttırmaya yaramaktadır. Aynı zamanda paye kullanma ile alakalı gelen görevlerde bulunuyor. Muhteşem Sultan paye, etkinlik ve ödüller ile elde edilebilmektedir. Ekranın sağ kısmında bulunan ödüller kısmında hangi etkinliğin paye ve paye parçası verdiğini görebilirsiniz. Ayrıca sıralamaya girerek de paye kazanma şansına sahipsiniz.

Game Of Sultans Paye Parçası

Görev ve ödüllerden elde edilen paye parçası, 5 adet olduğunda birleştirilerek 1 adet rastgele paye elde edebilirsiniz. Paye parçalarınızı “Eşya” kısmında görebilirsiniz. Yine aynı kısımda bulunan “Birleştir” bölümüne tıklayarak 5 adet paye parçasını 1 adet payeye çevirebilirsiniz.  Elde edilen payelerinizi açtıktan sonra, tercih ettiğiniz veya yükseltmek istediğiniz vezire okutmaya başlayabilirsiniz.

Muhteşem Sultan Paye Hilesi

Oyuncuların en fazla merak ettiği ve internette aradığı şeylerden biriside, Muhteşem Sultan paye hilesi olmaktadır. Yüksek yıldıza sahip olan vezirlerde paye okutmak bir hayli zor olmaktadır. Fakat bunun herhangi bir hilesi veya taktiği bulunmuyor. Şansınıza bağlı olarak %’likler ile paye geçirme işlemi yapabilirsiniz.

Paye parçası birleştirme ve paye kullanımı için videoyu izleyebilirsiniz.

Önerilen Sistemler Miksone Banner

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Giriniz