Miksone Nedir? Miksone İle Para Kazan

0
773 views
miks1
Önerilen SistemMiksone Banner

Miksone, uzun yıllar boyunca belli sektörlerde elde ettiği deneyimle piyasaya çıkan kazanç şirketleri arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı iş kollarını aynı çatı altında toplayan şirket, üye olan kullanıcılarına da kazanç kapısı haline gelmiştir. Miksone nedir sorusuna özet bir cevap vermek gerekirse; Network, sigorta, gayrimenkul gibi farklı faaliyetlerin bir arada bulunduğu şirket diyebiliriz.

Miksone Şirket Bilgileri

Miksone Bilişim Anonim Şirketi olarak hizmet veren oluşum 2018 Mayıs tarihinde faaliyetlerine başladı. Şirketin hizmet alanı; Bilişim, Sigorta, Danışmanlık, Solucan, Otomotiv, İnşaat/Gayrimenkul üzerinedir. Resmi olarak Bursa’da kayıt olan Miksone, adresini “Balat Mh. Sıhhiye Cd. Ofis 4200 Sit. No:2/8 Nilüfer / BURSA” olarak belirtmektedir. Site içerisinde yatırımlarınızı banka havalesi ve kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Miksone Giriş

Sisteme kayıt olan kullanıcıların da görebileceği üzere, site üstünde birbirinden farklı iş kolları bulunmaktadır. Giriş ekranında hangi hizmetlerin sunulduğu ve bunlar üzerinden nasıl kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kayıt işlemi için sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde girmeli, gelen onay kodu ile hesabınızı onaylamalısınız. Öncelik olarak şirketin ne tür faaliyetler sunduğundan biraz bahsedelim.

 • Solucan Yetiştiriciliği: Son zamanların en gözde iş kollarından birisi olan solucan yetiştiriciliği, Miksone şirketinin gerçekleştirdiği işlemlerden birisidir. Özel alanlarda ve özel mamalar kullanılarak yetiştirilen solucanlardan gübre elde edilir. Bu gübreler çeşitli şahıs ve şirketlere satılarak kazanç elde edilmektedir. Miksone solucan yetiştiriciliği, siteye üye olan kullanıcıların da kullanabileceği yöntemlerden birisidir.
 • Solucan Satışı: Üretimi yapılan solucanlar, farklı şehir ve ülkelerdeki şirket ve şahıslara satılarak kazanç elde edilir. Şirket aynı zamanda isteyen kişilere solucan satışı da gerçekleştirebilmektedir.
 • Yerinde Bakım: Solucan yetiştiriciliği sektörüne el atmak istiyor fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, Miksone tam size göre. Yerinde bakım hizmet sayesinde, şirket sizin adınıza solucanlarınıza bakacak ve kar elde etmenizi sağlayacak. Miksone paketleri arasında da solucan paket satışlarını görmeniz mümkün.
 • Solucan Gübresi: Solucan gübresi, diğer tüm gübrelerden değerli ürünler arasında yer alır. Özellikle organik tarımda sıkça kullanılan gübre, Miksone tesisleri üzerinde üretilmektedir. Kırmızı Kaliforniya solucanlarından iki farklı türde gübre elde edilebilmektedir. Solucan humusu ve solucan gübresi adı verilen bu ürünler, ihtiyaca göre belirlenir.
 • Otomotiv Yedek Parça: Satış sonrası hizmetlerde kullanılmak üzere üretilen yedek parçalar, Miksone şirketi bünyesinde hazırlanarak satışa sunulur.
 • Otomotiv Alım/Satım: Sıfır ve 2. El araçların alım ve satımıyla da ilgilenen şirket, satış öncesi ve sonrası hizmet vermektedir. Satış yapılmadan önce aracın gerekli kontrolleri yapılmaktadır. Ayrıca 2. El araçlarda görülme ihtimali olan; Borç, haciz ve çalıntı durumlarına karşı gerekli önlemler de alınmaktadır.
 • Filo Kiralama: Belirli sürelerde çok sayıda aracın kiralanmasına filo kiralama ismi verilmektedir. Bu hizmeti sunan Miksone, uzun süreli kiralamaları gerçekleştirir. 12-48 ay arasında sürelerle faydalanabileceğiniz kiralama işlemi öncesinde, araçların gerekli tüm bakımları gerçekleştirilmektedir.
 • Araç Kiralama: Genellikle şahısların ve küçük şirketlerin tercih ettiği günlük kiralama işlemi için Miksone’yi tercih edebilirsiniz. 1-365 gün arasında şoförlü veya şoförsüz olarak araç kiralanabilmektedir.
 • Gayrimenkul Al Sat: Farklı alan ve bölgelerde, değerlenebilecek yapıların alım ve satımı gerçekleştirilerek kâr elde edilmektedir.
 • Gayrimenkul Danışmanlık: Alıcı ve satıcıları bir araya getirerek, sorunsuz ve doğru yapı satışını sağlayan şirket, sizin için en doğru seçeneği sunmaktadır.
 • Sağlık Sigortası: İnsan hayatının en önemli parçalarından birisi de sağlık sigortasıdır. Miksone sağlık sigortası hizmeti ile özel hastanelerde tedavi olmanızı kolaylaştırmaktadır. Düşük bütçe ile bile yaptırabileceğiniz sağlık sigortası, yaşamınızı daha kaliteli bir hale getirecektir.
 • Kasko: Araçlar için kullanılan olan kasko, kaza sonrasında sizi maddi zarardan kurtarmaktadır. Miksone şirketinde sunulan kaskoyu tercih ederek, aracınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Yanma, çalınma veya diğer durumlar için kasko seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
 • Trafik Sigortası: Türkiye’de zorunlu olarak yaptırılması gereken trafik sigortası, Miksone şirketinde uygun fiyatlı olarak yapılabilmektedir. İster kendi aracınızı, isterseniz de tanıdıklarınızın aracını şirkete yönlendirebilir kazanç elde edebilirsiniz.

miksone faaliyet

 • Diğer Sigortalar: Miksone şirketlerinde bulunan sigorta işlemleri yukarıdakiler ile sınırlı kalmıyor. DASK, seyahat sigortası, yıllık hayat sigortası ve konut sigortası gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.
 • Google SEO: İnternet ve web siteleri için oldukça önemli olan SEO hizmetleri, Miksone’nin profesyonel ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Web sitenizin ziyaretçisi ve kalitesini arttırmak istiyorsanız, mutlaka SEO hizmetinden faydalanmanız gerekir.
 • Sosyal Medya: Sosyal medya hizmetleri ile markanızın veya sitenizin tanıtımlarını en sağlıklı şekilde yapabilir, marka bilinci oluşturabilirsiniz. Özellikle E-Ticaret hizmeti veren kişilerdenseniz, sosyal medya hizmetlerini tercih etmek şirketinizin satışlarını arttıracaktır.
 • Web/Mobil Yazılım: Kişi veya şirketlerin ihtiyacı olan program, sitelerin yazılımı size özel olarak gerçekleştirilmektedir. Kendinize özel yapılan yazılım sayesinde markanızın değerini arttırabilirsiniz.

Miksone Nasıl Para Kazandırır?

Bireysel kullanıcıların en fazla merak ettiği sorulardan birisi, sistemin nasıl para kazandıracağıdır. Miksone giriş işlemi sonrasında kayıt olarak kazanç elde etmeye bir adım yaklaşabilirsiniz. Kazanç elde edebilmek için öncelikle site üzerinde satılan solucan yerinde bakım paketlerinden birisini almanız gerekir. Her bütçeye uygun olarak satılan solucan paketlerinden, her ay güncel hak ediş kazancı elde edersiniz. Miksone solucan paketleri ve tutarları şu şekildedir;

 • Starter Pack: 375 Adet solucan : 295 TL
 • Mini Pack: 770 Adet solucan : 590 TL
 • Medium Pack: 1575 Adet solucan : 1,180 TL
 • Large Pack: 4830 Adet solucan : 3,540 TL
 • XL Pack: 8225 Adet solucan : 5,900 TL
 • Big Pack: 16800 Adet solucan : 11,800 TL
 • Premium Pack: 25725 Adet solucan : 17,700 TL
 • Gold Pack: 43750 Adet solucan : 29,500 TL
 • Platinium: 89250 Adet solucan : 59,000 TL

Almak istediğiniz paketi sepetinize ekledikten sonra, site üzerinde yer alan hesap numaralarından birisine ödemenizi yapabilirsiniz.

Miksone Para Kazanma Yöntemleri

Miksone sitesi ile birlikte, farklı seçeneklerden faydalanarak kazanç elde edebileceğinizden bahsetmiştik. Sadece yatırım yaparak değil, farklı yönlendirmeler yaparak da şirketten kar elde edebiliyorsunuz.

Paket Kazancı: Site üzerinden satın aldığınız paketler 365 gün boyunca kar elde etmenizi sağlamaktadır.

Referans Kazancı: Site üzerine yönlendirerek kayıt olmasını sağlayacağınız kişilerden %15 oranında bonus kazanabilirsiniz.

Eşleşme Kazancı: Satın alınan her bir pakette farklı CV ve PV puanları bulunmaktadır. Bunlar ekibinizde bulunan kişilerin paket almasıyla size de + kazanç sağlayacaktır. PV kariyer puanınıza etki eder. Paketlerde bulunan CV puanları 500/500 olduğunda ise üst üye 200 TL kazanacaktır.

Machine Bonusları: Referansın referansından kazanç sağlamak anlamına gelmektedir.

 • Derinlik bonusu : %10
 • Derinlik bonusu : %5
 • Derinlik bonusu : %4
 • Derinlik bonusu : %3
 • Derinlik bonusu : %2
 • Derinlik bonusu : %1

Araç Primi: Sistemde bulunan kariyeriniz yükseldikçe araç kiralama bonusu kazanabilirsiniz. Ruby seviyesinde 6 ay boyunca 2000 TL bonus, Diamond kariyerinde 12 ay boyunca 3.500 TL bonus Green Diamond seviyesinde ise 12 ay 5.500 TL bonus hediye edilmektedir.

Kariyer Kazancı: Sistemde bulunan belirli kariyerlere ulaşan kişilere, bir defaya mahsus bu ödemeler yapılmaktadır. Emerold kariyerine ulaşınca 15.000 TL, Blue Diamond kariyerine ulaşınca 35.000 TL, Green Diamond kariyerine ulaştığınızda ise 50.000 TL kazanabilirsiniz.

Tavsiye Et Kazan: Şirketin sunmuş olduğu hizmetleri kendiniz kullanarak veya çevrenize sunarak komisyon kazancı elde edebilirsiniz. Örnek olarak sigorta yaptırması adına şirkete yönlendirdiğiniz kişinin, yaptığı ödemeden %40 oranında komisyon kazanabilirsiniz. Üstelik şirket bunu yapabilmeniz adına tüm yasal imkânları yazılı olarak sunmaktadır.

Miksone Ödeme Kanıtı

miksone dekont

miksone ödeme

Önerilen Sistemler Miksone Banner

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Giriniz