Mail Okuyarak Para Kazan: Ermail

0
1.016 views
ermail mail oku para kazan
Önerilen SistemMiksone Banner

Ermail, 2013 yılından bu yana aktif olan güvenilir şirketler arasında yer almaktadır. Türkiye’de çok fazla tercih edilmiyor ve bilinmiyor olmasının en büyük nedeni ise, Türkçe dil seçeneğine sahip olunmamasıdır. Ermail giriş işlemi yaptığınızda mouseye sağ tıklayarak siteyi Türkçe diline çevirebilir ve rahatlıkla kullanıma başlayabilirsiniz.

TIKLA KAYIT OL

Ermail Kayıt İşlemi

Siteye yapacağınız kayıt işleminde sizden isim, mail gibi bilgiler talep ediliyor. Bu bilgileri doldurmanızdan kısa bir süre sonra, mail adresinize gelen onay linkine tıklayabilir ve giriş şifrenizi oluşturabilirsiniz. Onay işlemi sonrasında, hesabınıza 10 USD yüklenmiş olduğunu görebilirsiniz. Ermail, yeni başlayan her kullanıcısına 10 USD hediye diyor. Bundan sonra yine sağ tık yaparak sayfayı Türkçeye çevirerek verilen talimatları uygulayabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Ermail Nasıl Kazandırıyor?

Sisteme yapılan kayıt işlemi sonrasında, ana sayfada görülen kısımlarla kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

  • Erclient Application: Tarayıcınıza buradan indireceğiniz eklenti sayesinde, gelen mailleri ve anketleri kaçırmadan görebilirsiniz. Ayrıca bu aplikasyonu yüklemeniz halinde 1 USD daha kazanç elde edersiniz.
  • Questionnaires: Bu kısımda hesabınıza gönderilen anket var ise onları kontrol edebilir ve anketlere katılım sağlayabilirsiniz. Anket başına kazanacağınız tutar, kullanıcı seviyenize göre değişecektir.
  • Unread ermails: Okumanız gereken ermailler bu kısımda görülmektedir.
  • Referral Program: Arkadaşlarınızı sisteme davet edebilir ve gelen arkadaşlarınızın okuduğu maillerden kar elde edebilirsiniz.
  • ErVideo: Bu kısımda da video izleyerek kazanç elde edebilirsiniz.

Ermail Kullanıcı Seviyeleri

Sisteme ilk defa kayıt olan kullanıcılar, seviye 1 olarak işlemlere başlamaktadır. Fakat bu sitede bulunan seviyeler diğer sitelerde olduğu gibi para yatırarak yükselmemektedir. Davet ettiğiniz kullanıcı ve kazandığınız tutar arttıkça seviyenizde yükselecektir. Ermail para kazanma işlemi için herhangi bir yatırım yapmanıza gerek bırakmıyor. Yalnızca düzenli olarak mailleri ve anketleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

ermail

Ermail Para Çekme

Sistemde kazanmış olduğunuz tutarı banka üzerinden açacağınız Dolar hesabınıza kolaylıkla aktarabilirsiniz. Ermail para çekme işlemi için hesabınızda olması gereken minimum tutar ise 100 USD dir. Gerekli tutarı biriktirdikten sonra, sitenin en alt kısmında bulunan detaylı hesap ayarlarına tıklayarak ödeme şeklini seçebilir ve banka bilgilerinizi yazabilirsiniz. Dileyen kullanıcılar ödemelerini çek ile alma imkânına da sahiptir.

ermail ödeme

TIKLA KAYIT OL

Önerilen Sistemler Miksone Banner

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Giriniz