İnternetten Para Kazan: Benim Sosyal Medyacım

0
1.199 views
internetten para kazan
Önerilen SistemMiksone Banner

ÜCRETSİZ KAYIT OL KAZANMAYA BAŞLA

Benim Sosyal Medyacım, 2018 yılında karşımıza çıkan siteler arasında yer almaktadır. İnternetten para kazanmak veya sosyal medya fenomeni olmak isteyenler için tasarlanan bu site, kullanıcılarına bunları ücretsiz olarak sunuyor. Benim Sosyal Medyacım giriş işleminizi verilen linke tıklayarak basitçe yapabilir ve kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Siteye yapacağınız üyelik işlemi sonrasında, mailinize gelen onay linkini tıklamanız yeterli olacaktır.

logo

Benim Sosyal Medyacım Para Kazanma

Sizlerin en fazla merak ettiği konulardan birisi olan internetten para kazanma, bu site ile mümkün. Fakat en baştan şunu belirtelim. Benim Sosyal Medyacım sitesi ile yüksek tutarlarda kazanç elde edemezsiniz. Yapacağınız işlemler ile aylık 150-600 TL civarı kazanma fırsatına sahip olursunuz. Elbette bu tutar sizin azminize bağlı olarak yüksek rakamlara ulaşabilir. Kazancı yükseltmek için yapmanız gerekenler ise oldukça basit!

ÜCRETSİZ KAYIT OL KAZANMAYA BAŞLA

  • Link Kısalt Para Kazan: Sitenin sol alt kısmında yer alan “Link Kısalt” kısmına tıklayarak günlük jetonlarınızı kazanabilirsiniz. Bu kısımda açılan pencerede yaklaşık 10 saniye beklemeli ve akabinde çıkan “Reklamı Geç” sekmesine tıklamanız yeterlidir.
  • Beğeni Yap Kazan: Facebook, Ask.fm, İnstagram, Twitter gibi sosyal medya alanlarında beğeni yaparak jeton kazanabilirsiniz.
  • Site Ziyaret Et Kazan: Yine sol kısımda bulunan “Web Site Ziyaret Et” kısmına tıklayarak, açılan sitelerde istenilen sürede kalabilir ve jeton kazanabilirsiniz.
  • Referans Topla Kazan: Referans linkinizi istediğiniz alanlarda paylaşabilir ve bundan da kazanç elde edebilirsiniz.

Jeton – TL Değerleri

Sistemde sunulan işlemleri tamamlamanız karşılığı alacağınız jetonlar, TL’ye dönüştürülerek Papara üzerinden çekilebilmektedir. Benim Sosyal Medyacım para kazanma işlemi için güncel kur 1000 Jeton = 1 TL olarak belirtilmektedir. Kazancınızı çekebilmek için minimum 10 TL bakiyeniz olması yeterlidir.

Benim Sosyal Medyacım ile Fenomen Ol!

Dilerseniz sistemden kazanmış olduğunuz jetonları paraya çevirmek yerine, kendi hesaplarınıza beğeni veya takipçi göndermek için kullanabilirsiniz. Sol kısımda yer alan “Reklam Ekle” kısmına tıklayarak Youtube videolarınızı izletebilir, sosyal medya hesaplarınıza beğeni veya takipçi gönderebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KAYIT OL KAZANMAYA BAŞLA

Değerlendirme
Önerilen Sistemler Miksone Banner

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Giriniz