Cepmax Nedir?

0
816 views
cepmax nedir
Önerilen SistemMiksone Banner

Cepmax Sponsor No : 80282389984

Cepmax Nasıl Bir Uygulama?

Cepmax, 2018 Ağustos ayı ile birlikte hayatımıza giren, yeni uygulamalar arasında yer alıyor. İnternet üzerinden para kazanmanın oldukça meşhur olduğu bu günlerde, bu tarz uygulamalarında her geçen gün açılıyor olması pek şaşırtmıyor. Elbette tüm bu uygulamalar güvenilir ve kazançlı olmamaktadır. Cepmax güvenilir mi soruları şuanda en fazla merak edilen sorular arasında yer alıyor. Kısa bir zaman önce piyasaya sürülmesinden dolayı güven sorunsalı ortaya çıkıyor olsa da, şuana kadar kazançları ödemiş olduğu görülmektedir.

cepmax android

Cepmax Ücretli mi?

En fazla merak edilen sorulardan biriside, sistemin herhangi bir ücret talep edip etmediği olmaktadır. Bu tarz uygulamalarda yatırım alınarak daha fazla kazanç elde edilebileceği gibi kurallar bulunur. Fakat Cepmax uygulaması herhangi bir ödeme yapma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Tamamen ücretsiz bir şekilde indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Cepmax İOS ve Android sürümü ile tüm marka ve model cep telefonlarında kullanılabilmektedir.

Cepmax Nasıl Kazandırıyor?

En önemli noktalardan birisi uygulamanın nasıl para kazandırdığı olmaktadır. Cep telefonu marketinizden Cepmax indir işleminizi yaptıktan sonra, günde 24 adet olarak verilen görevleri yaklaşık 15-20 dakikada tamamlamanız gerekiyor. Öğrenciler, ev hanımları ve ek para kazanmak isteyenler için oldukça ideal olan bu uygulama, sizi çok fazla yormayacaktır. Günlük olarak tamamladığınız görevlerde, reklam izleme v.b işlemler bulunuyor. Tamamlanan görevlerin akabinde ise, 1 ayda 108 TL kazanç elde edebilirsiniz.

 

Cepmax sisteminin en önemli noktası sponsor/referans işlemidir. Kendinize bir ekip oluşturarak kazanç elde edebilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Sisteme yeni kayıt olan kullanıcıların mutlaka bir sponsor numarası girmesi gerekiyor. Cepmax sponsor no ile yapılan kayıt işlemi sonrasında, kendinize ait numarayı başkalarına gönderebilir ve görevlerinizi yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Cepmax Sponsor No : 80282389984

cepmax ekşi

 

Değerlendirme
 • 80%
  Genel Dizayn - 80%
 • 90%
  Güvenilirlik - 90%
 • 80%
  Kazanç - 80%
 • 90%
  Memnuniyet - 90%
85%
Sending
User Review
0 (0 votes)
Önerilen Sistemler Miksone Banner

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Giriniz