BTCTürk’e Litecoin mi Geliyor?

0
366 views
btcturk litecoin
Önerilen SistemMiksone Banner

BTCTürk, Türkiye’de sık sık tercih edilen, öncü isimlerden birisidir. Kripto para alım satım işlemlerini tamamen Türkçe olarak yapabileceğiniz BTCTürk giriş adresinde, Litecoin ile alakalı bilgiler gelmeye başladı. Kullanıcıların merakla beklediği bu bilgi için, tüm detayları sizler ile paylaşıyoruz.

Litecoin BTCTürk’e Entegre Edilecek mi?

Kripto para seçenekleri arasında fazlasıyla ilgi görmeyi başaran Litecoin, Türkiye’de en sık kullanılan BTCTürk kripto para sitesine entegre edileceği haberleri yayılmaya başladı. Kullanıcı yorumları oldukça olumlu bir düzeyde olan Litecoin, bu haberlerin yayılması ile daha da fazla dikkat çekmeyi başardı. Bu haberlerin akabinde en fazla merak edilen soru ise BTCTürk Litecoin alım satımı mı yapacak yoksa yalnızca cüzdan hesabımı kullanacak? Oluyor.

Paraparala BTCTürk ile alakalı haberlerde,  BTCTürk para yatırma işlemlerinde Litecoin cüzdan numaranızı kısa bir süre sonra görebileceğiniz belirtiliyor. Daha önce pek çok başarılı kripto parayı entegre eden ve kullanıcılara sunan BTCTürk, Ripple (XRP)’da aynı şekilde bünyesine dahil etmişti.

Litecoin Ne Zaman BTCTürk’e Girecek?

Kullanıcıların merakla beklediği BTCTürk Litecoin entegresi için, oldukça kısa bir zaman kaldığı biliniyor. BTCTürk Litecoin alım satım işlemi için, entegre sonrası basın bildirimi yapılması bekleniyor. Beklenen bu yeni gelişme sayesinde, kullanıcılar kolaylıkla Litecoin alım/satım işlemlerini yapabilecekken, BTCTürk şirketi de Türkiye’de bulunan rakiplerine fark atacaktır.

Önerilen Sistemler Miksone Banner

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Giriniz