BitcoTeam Nedir? Bitcoteam Güvenilir mi? SCAM

0
756 views
BitcoTeam Güvenilir mi
Önerilen SistemMiksone Banner

Bitcoteam yatırım sitesi adı altında geçtiğimiz hafta açılan sistemin yapılan inceleme ve analizler sonucunda dolandırıcı olduğu farkedilmiştir. Sahte içerik ve bilgiler ile insanları kandırmaya yönelik çalışma yürüten iki şahıs, son zamanlar artış gösteren saadet zinciri, ponzi çalışmalarının bir örneğidir.

BitcoTeam Nedir? 

Bitcoteam internetten para kazandıran sistemler arasında yerini alan ponzi sitelerden birisidir. Tamamen dolandırıcılık üzerine kurulmuş bu sistem üzerinden insanlara yüksek kazanç vaat edilerek para toplanıyor. Cenk Gülümser ve Barış Öner isimli iki isim üzerine para toplandığını görmekteyiz. BitcoTeam güvenilir mi sorusunu ise sektörün öncü markası ParaParala yanıtlıyor. İnceleme ve analizleri ile 1 yıldır yatırım sitelerine kabus ortamı hazırladı. Bitcoteam sitesi radara takılmış durumda.

BitcoTeam Kapanır mı?

Son bir yıldır ParaParala ‘nın karşısına geçen ÇiftlikBank, Epitelyum, Detay MaxiNet gibi sistemlerin bile kabusu olan marka, bu tip ufak tefek sistemleri kolay bir şekilde harcayacaktır. İnceleme ve analizlerinde şirket bilgilerinden, adres bilgilerine, kullanılan görsellerden vaat edilen kazançlara kadar hepsinin yanıltmaca olduğunu belirten ParaParala markası BitcoTeam kapandı uyarmıştık şeklinde başlığı yakında atacaktır.

Bitcoteam giriş adresi üzerinden siteye erişim sağladığınızda sizlerde çok rahat bir şekilde dolandırıcılığın amatörlüğünü görebilirsiniz. Paraparala editörleri tarafından yapılan yorum ise,

”10 dakikalık bir araştırma yaptık. 2 saattir gülüyoruz. O kadar komik, amatör, gereksiz bir sistem. Tanıtacak bir yanı olmadığı gibi tamamen saçmalıklar üzerine kuruludur. Kesinlikle uzak durmanız gereken, aldatıcı içeriklerle dolu hazırlanmış en berbat sistemlerden birisidir.” şeklindedir.

Hiçbir şekilde ciddiye alınmaması, yatırım yapılmaması gerektiğini belirten platform yatırımcıları bu konuda uyarıyor.

BitcoTeam İletişim Bilgileri

Bitcoin Team Partnership LTD Company olarak hizmet verdiğini belirten sistemin aslında böyle bir şirket olmadığı anlaşılıyor. Verdikleri adresin Californiya ‘da bir alışveriş merkezi olduğu anlaşılmaktadır. Bütün bilgilerin yalan ve kurmaca olması ise sadece göz boyama olarak görülmektedir. 3 katmanlı piramit sistem üzerine kurulu Bitcoteam şikayet konularında yerini alacaktır.

ParaParala Nedir? Ne İş Yapar?

Paraparala 2017 yılının mart ayında kurulan tescilli bir markadır. İnternetten para kazandıran oyunlar, yatırım siteleri, uygulama ve diğer sistemler üzerine inceleme ve analizleri yapmaktadır. 150 üzeri sistemi inceleyerek %97 gibi ciddi bir isabet payı olan platformun yanılgı oranı 150 de / 8 ‘dir. 1 yıl içerisinde 1.5 milyon insana ulaşan platform milyonlarca lira paranın dolandırılmasını engelledi.

Değerlendirme
 • 5%
  Güven Kriterleri - 5%
 • 5%
  Güvenlik - 5%
 • 5%
  Memnuniyet - 5%
 • 0%
  Ticari Bilgiler - 0%
 • 5%
  İletişim - 5%
4%

Özet

BitcoTeam ile internetten para kazan yalanlarına çok fazla takılmayın. Bu sistem ile hiçbir şekildecebinizdekini de kaptırırsınız.de kaptırırsınız.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Önerilen Sistemler Miksone Banner

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Giriniz