BiKazanç Güvenilir mi? – SCAM

0
822 views
Bikazanç Sitesi
Önerilen SistemMiksone Banner

Ocak ayı itibariyle tanımaya başladığımız BiKazanç sitesi 2018 yılında ismini sıkça duyuran sistemlerden birisi olarak faaliyet gösteriyor. Birçok kişinin ismini andığını ve Bikazanç şikayet konularının bir hayli fazla olduğunu görmekteyiz. Ayrıca sistemin yöneticisi olarak karşımıza çıkan Nihat Umut Kayar isimli şahsın 2014 yılından beridir benzer sistemler ile insanları dolandırdığı belirtilmiştir.

BiKazanç Nedir? Bikazanç Güvenilir mi?

Ocak 2018 yılı itibariyle şahıs şirketi olarak karşımıza çıkan sistem ponzi mantığı ile kurulmuş. 5 derinlik sistemi ile insanları siteye çektikten sonra bütün derinlikleri gizlemişlerdir. Bikazanç internetten para kazandıran yatırım siteleri arasında yerini alan fakat sorunlu bir sitedir. Bikazanç güvenilir mi sorusuna ise doğrudan hayır demek daha doğru olur.

PTC siteleri kurarak yüksek kar vaadi ile insanları kandırarak para toplayan Nihat Umut Kayar isimli şahıs şimdide bu senenin modası oyun, yatırım sitesi mantığı ile insanların karşısına çıkıyor. Bikazanç iletişim kanallarından bilgi alabilirsiniz fakat sizlere hiçbir şekilde yatırım yapılmasını önermiyoruz. Önümüzdeki günlerde bikazanç şikayet konularında artış olacağına dair sitenin sinyaller verdiği ortadadır.

Bikazanç Yatırım Yapılması Önerilmez

Bikazanç sitesi üzerinden toplanan yatırımlarda sizlere vaat edilen ödemelerin yapılmasının mümkün olmadığını söylemekte fayda var. Son zamanlar çok ciddi derecede devlet tarafından müdahale edilen bu sistemlerin ömrünün genel olarak kısa olduğunu, ilk incelemede sitenin kapatılacağını, sizlere ödeme yapılmayacağını unutmayın. Sahtecilik yapan site yapılan yatırımlara da fatura kesmiyor. Yani ortada bir şahıs şirketi var lakin KDV ödememek için fatura kesilmiyor, paralar şahıs adına toplanıyor. Bikazanç sitesi üzerinden herhangi bir şekilde yatırım yapmanızı önermiyoruz. Dolandırıcı sistemler canınızı yakmadan sizler BİMER ‘e şikayet ederek can yakın!

Bikazanç TurkHackteam Bikazanç şikayetleri Bikazanç Gelirkapısı Bikazanç şikayetleri umut kayar

Bikazanç Şikayet 1 Bikazanç şikayet 2

Önerilen Sistemler Miksone Banner

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Giriniz