ADSLira İle Yatırımsız Para Kazan

0
3.310 views
adslira yorumlar
Önerilen SistemMiksone Banner

ADSLira Nedir?

ADSLira, son zamanlarda piyasaya çıkan para kazandırma yöntemleri arasında yer alıyor. 2018 Mayıs ayı itibari ile hizmetlerine başlayan şirket, kısa süre içinde merak konusu olmayı başardı. Kullanıcıların ADSLira nedir sorularına yanıt vermemiz gerekirse, yatırım yapmadan kazanç elde edebileceğiniz bir sistem olduğunu söyleyebiliriz.

ADSLira Para Kazanma

Siteden para kazanmak için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Birçok benzeri olan sitenin en önemli farklarından birisi, yatırım yapmadan kazanç elde edebiliyor olunmasıdır. ADSLira ile reklam izleyerek para kazanmak mümkün. Bunu yapmaya başlamak için ADSLira giriş işleminiz sonrasında kayıt olmanız yeterli olacaktır. Sisteme yapılan kayıt işlemi sonrasında, her gün en az bir defa giriş yaparak, günlük 100 puan kazanabilirsiniz. Zaman içinde biriken puanlarınızı nakde dönüştürebilir ve hesabınıza aktarabilirsiniz.

Sisteme kayıt olmak için; isim ve soy isim, telefon ve mail adresi yazmanız yeterli olacaktır. Kayıt işlemi sonrasında otomatik olarak ADSLira giriş işleminiz yapılır. Açılan ekranda ne yaparak ve nasıl para kazanabilirim sorularınıza net yanıtlar veriliyor. Siteye her gün giriş yapmanın yanı sıra, asıl kazancı üye davet ederek elde edebilirsiniz. Profilinizde bulunan davet linki ile ADSLira üyelik davet yapabilir ve her gelen üyenin kazandığı puanın %25’ini kazanabilirsiniz.

adslira

ADSLira Puan Belirleme

Site üzerinde bulunan reklamların ve işlemlerin her birinde farklı puan sistemi kullanılıyor. Şirket günlük olarak reklamlardan elde ettiği geliri, üyeleri ile paylaşıyor. Örneğin bugün 100 TL kazanç elde ettiğini düşünürsek sistemde kayıtlı olan 100 üyeye eşit şekilde dağıtım yapılıyor.

ADSLira Detayları

Sisteme üye olan kullanıcıların ana ekranında alt üye puanları, günlük puan gibi bilgiler görülebilmektedir. ADSLira giriş adresinde bulunan sol ekranda Puan Topla sekmesine tıklamanız ve 8 saatte bir verilen 100 Puanı almanız gerekmektedir.  Kazandığınız puanları TL’ye dönüştürebilmek için ise 01.07.2018 tarihine kadar beklemeniz gerekiyor. Sistem çalışmalarının devam ettiğini ve ancak bu tarih itibariyle puan dönüşümü yapılabileceğini site üzerinde de görebilirsiniz. ADSLira güvenilir mi sorularına yanıt vermemiz gerekirse, henüz bunun net olarak belli olamayacağını zaman içerisinde sistemin ilerleyişine göre yanıt verilebileceğini belirtebiliriz.

Değerlendirme
  • Memnuniyet
  • Kazanç
  • Güvenilir mi?
93.3
Önerilen Sistemler Miksone Banner

Cevap Ver

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Adınızı Giriniz